Обласний турнір юних програмістів на мові Scratch

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ
обласного турніру юних програмістів
на мові Scratch 

Обласний турнір юних програмістів на мові Scratch (далі – Турнір) проводиться щорічно департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Координацію з організаційно-методичного забезпечення здійснює Івано-Франківський обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді (далі ОДЦНТТУМ) спільно з факультетом математики та інформатики ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

I. Мета та завдання

1.1. Виявлення i підтримка обдарованої молоді.

1.2. Розвиток в учнів молодшого та середнього шкільного віку творчих здібностей та активності в галузі інформатики та програмування, зокрема.

II. Учасники
2.1. Вік учасників турніру - 8-12 років.
2.2. У турнірі можуть брати участь учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, вихованці позашкільних закладів Івано-Франківської області.

2.3. Для участі в турнірі необхідно зареєструватися на сайті «Вивчаємо Scratch разом» за адресою https://sites.google.com/comp-sc.if.ua/scratch-together.

III. Умови проведення:

3. Турнір проводиться в 2 етапи: заочний і очний. Для того, щоб взяти участь в турнірі, необхідно зареєструватися на офіційному сайті товариства Scratch за адресою: https://scratch.mit.edu/ та при реєстрації вибрати ім'я користувача, яке відповідає особистому імені автора.
3.1. Проведення заочного (відбіркового) туру:

Заочний тур складається з двох завдань - практичного та теоретичного.
Завдання 1. Написати власний сценарій мультфільму або гри, реалізувати цей сценарій (або його частину) в середовищі Scratch з розміщенням проекту на своїй сторінці на сайті товариства скретчерів.

Завдання 2. Тестова перевірка знань середовища Scratch, вміння використовувати різні блоки (рух, зовнішність, звук та ін.), розуміння роботи зі спрайтами, сценами та проектами. Тест буде доступний на сторінці турніру на сайті "Вивчаємо Scratch разом". Тест дозволяється проходити тільки один раз у будь-який зручний для виконавця час. Результати тестування будуть автоматично записані. Передбачається, що кожен учасник заочного етапу буде дотримуватися принципу fair play, тобто вирішувати завдання самостійно.

УВАГА!
В межах тестування потрібно також надіслати текст сценарію та посилання на розроблений мультфільм чи гру.

Тест буде доступний у період з 10 до 15 березня 2017 року. Для участі в турнірі необхідно зареєструватися перед початком тестування.

3.2. Відбір учасників основного туру за підсумками відбіркового туру

Кількість учасників, запрошених в основний тур Турніру - не більше 37.

3.3 Формування основного списку учасників (запрошених в основний тур за підсумками попереднього туру).

В основний тур автоматично проходять учасники, які посіли у відбірковому турі місця з 1 по 27.

Журі має право виділити додатково до 10 місць (Wild Card) учасникам, які не пройшли в основний тур за результатами відбіркового туру або зовсім не брали участі у відбірковому турі (в першу чергу – наймолодшим школярам та найбільш креативним розробникам).

Результати відбіркового туру та список запрошених учасників на очний тур турніру буде розміщено на сайті https://sites.google.com/comp-sc.if.ua/scratch-together/турнір-зі-scratch

Учасникам змагань будуть запропоновані сценарії для розробки проектів різної складності в середовищі Scratch. Тривалість основного туру – 4 години. Запропоновані завдання не вимагають від учасників вузькоспеціалізованих знань з математики або інформатики.

IV. Підведення підсумків

4.1. Конкурс передбачає особисту першість серед його учасників.

При визначенні переможців і призерів Турніру враховуються тільки результати основного туру.

4.2. Призери нагороджуються дипломами організаторів турніру відповідних ступенів та цінними призами від спонсорів.

За підсумками Турніру учасники нагороджуються сертифікатами.

4.3. Педагоги за досягнуті успіхи у підготовці переможців та призерів Турніру нагороджуються Грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації (за рекомендацією журі).

V. Організаційні питання

5.1. Питання організації проведення науково-методичного, інформаційного забезпечення, формування журі й змісту турніру покладається на обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

5.2. Заявка на участь в турнірі подається в Івано-Франківський обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради (на електронну адресу: ifocntt@ukr.net).

VI. Матеріально-технічне та фінансове забезпечення

6.1. Організаційні витрати на проведення турніру здійснюються за рахунок асигнувань, передбачених департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації в обласному бюджеті на відповідний рік та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.

6.2. Витрати на відрядження команд здійснюються за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів.

Немає коментарів:

Дописати коментар