"Учитель року". Номінація "Інформатика"

"Учитель року - 2017".

Конкурс «Учитель року» - своєрідний підсумок фахової майстерності вчителя, який сприяє удосконаленню професіоналізму, популяризації творчих здобутків, поширенню педагогічних ідей та інновацій, виявляє майстрів педагогічної справи.

3 учасників конкурсу „Учитель року - 2017” із Долинської СШ-інтернату, Долинської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 та Тяпчанського НВК продемонстрували свою педагогічну майстерність та ерудицію. У процесі фахових змагань на відбірковому етапі освітяни продемонстрували вміння укладати змістовні, технологічні та практично значущі власні блоги, продемонстрували майстер-класи, які відзначились оригінальністю, практичною спрямованістю педагогічних ідей, технологій, На фінальному етапі Конкурсанти показали творчий підхід до проведення конкурсних уроків у навчальних закладах м. Долини та продуктивні шляхи активізації пізнавальної діяльності учнів.

На основі оцінюваних матеріалів, поданих на конкурс, проведених уроків, майстер-класів, перегляду авторських блогів конкурсантів винесено рішення журі: визнати переможцем та делегувати на обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2017» у номінації «Інформатика» – Владику Руслану Дмитрівну, учителя Тяпчанського НВК.

Районний тур Всеукраїнського конкурсу „Учитель року - 2017” мав велике значення для всіх його учасників, дав можливість віднайти свою власну педагогічну стежку до душі і серця кожної дитини.

______________________________________________________
"Учитель року - 2013". 

З 10 по 21 грудня 2012 року проходить І тур Всеукраїнського конкурсу " Учитель року - 2013" .
У І турі номінації "Інформатика" перемогли :
- Андрейко Т.В. - вчитель Долинської СШ-інтернату.
- Бруско І.Л - вчитель Долинської гімназії №1
- Шарабуряк М.Я. - вчитель Старомізунської ЗОШ І-ІІІ ст.

11 грудня 2012 р.  відбувся захист власних педагогічних ідей.


12 грудня 2012 року конкурсанти проводили уроки на базі Долинської СШ І-ІІІ ст №6. Майстер -клас " Я роблю  так"
___________________________________________________

Учасником ІІ туру стала - Андрейко Т.В. - вчитель Долинської СШ-інтернату.

 Немає коментарів:

Дописати коментар